Padėkos

Lopšelis – darželis “Sakalėlis” džiaugiasi lavinimo priemonėmis

 

Didžiuojamės galėdami prisidėti prie specialiųjų poreikių vaikučių lavinimo Klaipėdos lopšelyje – darželyje „Sakalėlis“.

„Sakalėlyje“ yra 6 specialiojo ugdymo grupės įvairiapusių raidos sutrikimų, kompleksinių ir kitų negalių turintiems 3 – 6 metų amžiaus vaikams.

Įstaigos direktorė dėkoja Aušaičiui už dėmesį, jautrumą ir įstaigos vaikams perduotas dovanas: šviečiantis interaktyvus kilimas, parašiutas ir šviečiantys pluoštai bus puiki pagalba lavinant lopšelį – darželį lankančių specialiųjų poreikių mažylių pojūčius, atliekant judesių korekcijas.

Dovana Lukui 

 

VšĮ “Aušaitis” pildo globotinių svajones. Nuo šiol Lukas ir jo mamytė galės mėgautis būvimu lauke.
“Džiaugiuosi kartu su Luku gavę tokią dovaną. Iš pradžių lyg ir nesaugus jautėsi , bet po truputį apsiprato ir suptis nebebijo. Lukas laimingas ir vis nori į lauką. Didelis ačiū visam kolektyvui.”-Virginija, Luko mama.

Parama Bernardui

Apie penkiamečiui Bernardui renkamą paramą vaistams sužinojome iš vaikų neurologės Mildos. Prieš kelis metus berniukui nustatyta sunki genetinė liga – Diušeno raumenų distrofija. Nors Diušeno raumenų distrofija šiuo metu yra neišgydoma liga, būtent Bernardui pasireiškusios rečiausios jos formos eigai lėtinti egzistuoja vaistai – „Ataluren/Translarna“, kursas metams kainuoja 268 000 Eur. Šie vaistai tiesiogiai veikia ligos priežastį, todėl padeda prailginti gyvenimo trukmę ir atitolinti visišką neįgalumą. Deja, Sveikatos apsaugos ministerija nerado galimybių padengti berniukui reikalingo gydymo išlaidų.
Tikime ir viliamės, kad VšĮ “Aušaitis” skirta parama suteiks vilties tėveliams ir mažajam Bernardui pasveikti.

“Nuoširdžiai Jums ačiū!
Neapsakomai vertiname Jūsų geranoriškumą. Tai – itin didelė ir svarbi pagalba.
Dėkoju Jums visos šeimos vardu!” – Gintarė, Bernardo mama.

Parama Vaiko raidos klinikai

150 milijonų vaikų pasaulyje turi negalią, kuriems kiekviena diena yra kova. Nesvarbu, kokios fizinės ar psichinės būklės vaikai gyvena, jie visi turi teisę į aplinką, kuri skatins jų vystymąsi.
Arijaus labdaringo golfo turnyro metu surinktos lėšos buvo paaukotos Vaiko raidos klinikai, kuri teikia kompleksinę pagalbą vaikams turintiems sutrikusią fizinę, emocinę raidą ar esančius po traumų bei kitų susirgimų. Ši klinika yra ne pelno siekianti viešoji įstaiga, siekianti padėti negalia turintiems vaikams ir jaunimui gyventi kuo savarankiškiau. Parama „Vaiko raidos klinikai“ padeda įsigyti specializuotą įrangą, teikti modifikuotus laisvalaikio užsiėmimus ir klinikines paslaugas.
Visada siekiame padėti tiems, kuriems esame reikalingi💚